- Taniej w aplikacji

Worki budowlane 120 L, czarne, 10 sztuk, 100 mic NEO TOOLS 15-987
20,75 zł22,08 zł2,08 zł/szt.Zapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Worki budowlane 240 L, czarne, 10 sztuk, 60 mic NEO TOOLS 15-986
30,18 zł32,18 zł3,02 zł/szt.Zapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Worki budowlane 240 L, czarne, 10 sztuk, 45 mic NEO TOOLS 15-988
22,63 zł24,13 zł2,26 zł/szt.Zapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Worki budowlane 120 L, czarne, 10 sztuk, 50 mic NEO TOOLS 15-985
12,28 zł13,12 zł1,23 zł/szt.Zapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Worki budowlane 120 L, czarne, 10 sztuk, 70 mic NEO TOOLS 15-986
15,09 zł16,12 zł1,51 zł/szt.Zapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

WORKI NA ŚMIECI 120L KPL-20 SZT. STALCO S-47690
29,47 zł31,49 zł1,47 zł/szt.Zapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

GEKO Worki na śmieci styropian BARDZO MOCNE 380L rolka 10szt G71269-1
24,72 zł26,31 zł2,47 zł/szt.Zapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Worki na śmieci TWORZYWA SZTUCZNE 120L (rolka 10 szt) - żółte G71272 GEKO
14,84 zł15,80 zł1,48 zł/szt.Zapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

TOPEX Worki na odpady 120 L niebieskie 23B258
19,58 zł20,88 zł1,96 zł/szt.Zapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Worki na śmieci BIO BARDZO MOCNE 120L (rolka 10 szt) - brązowe G71273 GEKO
16,06 zł17,06 zł1,61 zł/szt.Zapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł








